У початок

Залізниця Молдови підвищить тарифи на транзит нафтопродуктів на 10%

З 1 липня 2023 року наберуть чинності нові тарифи на транзитні залізничні перевезення територією Молдови. Про це йшлося під час наради представників «Укрзалізниці» із залізничниками Румунії й Молдови 20 червня, передає Rail.insider.

Як зауважив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, тарифи зростуть не на всі номенклатури вантажів. Зокрема рудних вантажів, дерева і контейнерів підвищення не торкнеться.

Водночас тариф на перевезення мінеральних добрива на дільниці Велчинець–Унгени зросте на 9,7% (коефіцієнт зросте з 0,62 до 0,68). Вартість транспортування нафтопродуктів на дільницях Велчинець–Унгени, Унгени–Велчинець також зросте на 9,8% (коефіцієнт підвищиться з 0,53 (вагони перевізника) і 0,51 (власні вагони) до 0,58 і 0,56 відповідно.

Зі слів представника «Укрзалізниці», зерно «додасть» 8% (коефіцієнт збільшиться з 0,92 до 1).

Водночас, як зазначає видання, в залізниці Молдови не змогли ні підтвердити, ні заперечити дані щодо збіжжя. У розміщеній на сайті перевізника інформації щодо коефіцієнтів до транзитних тарифів зернові не згадуються.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти