У початок
Shell увійшла у ТОП-10 компаній Українського індексу корпоративної рівності

Shell увійшла у ТОП-10 компаній Українського індексу корпоративної рівності

Також є російською мовою

Спецпроєкт

Компанія Shell в Україні втретє отримала нагороду Українського індексу корпоративної рівності й увійшла в ТОП-10 компаній-переможниць за 2020 рік.

Український індекс корпоративної рівності — це підтримуваний Фондом «Відродження» національний проєкт, який досліджує корпоративні політики компаній щодо протидії дискримінації на робочому місці за ознаками статі, національності, сексуальної орієнтації, інвалідності, а також визначає, наскільки ефективно в компаніях упроваджуються заходи з підтримки людського різноманіття й просування ідей рівності.

У звіті Українського індексу корпоративної рівності за 2020 рік Shell позиціонується в групі переможців «Великі компанії, які стабільно утримують пальму лідерства та задають тренди», розділяючи призові місця разом із Британською Радою, «EY в Україні», «EPAM Ukraine», «Lush Ukraine» та «Ашан Рітейл Україна».

Чому Shell дотримується cтандартів корпоративної рівності

Shell в Україні дотримується політики різноманіття й інклюзивності глобального концерну. Норми цієї політики діють уже від самого початку найму працівників, що допомагає уникнути дискримінації кандидатів на співбесіді.

«Гендерна рівність і різноманітність є підвалинами корпоративної культури компанії Shell. Варто наголосити, що досягнення гендерного балансу вимагає часу і зусиль на всіх рівнях нашої організації. Я пишаюся тим, що команда топ-менеджменту Shell в Україна на 50% складається з жінок. А загалом у компанії 54% колег-жінок», – наголошує Петер Керекдярто, директор Shell Retail в Україні.

Політика інклюзивності в компанії дає свої позитивні результати, адже саме таке робоче середовище в Shell сприяє збереженню й розвитку талантів. У свою чергу, формування інклюзивної корпоративної культури, заснованої на таких ключових цінностях Shell як чесність, порядність і повага до людей, сприяє й веденню бізнесу міжнародної компанії в Україні.

«Політика різноманіття та інклюзивності у нашій компанії існує фактично від часів її заснування. Відтоді щороку ми відзначаємо дні інклюзивності: це, приміром, День камінг ауту, День гендерної рівності, День людей з інвалідністю, а також День ментального здоров’я... Індекс корпоративної рівності ще раз підтвердив, що ми на правильному шляху. І впровадження всіх наших політик потрібне як нам, так і зовнішньому середовищу», — зауважує Наталія Ушкевич, PR-спеціалістка й експертка з різноманіття та інклюзивності в компанії Shell в Україні.

Про Shell в Україні 

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 83 тис. працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрової й сонячної) та нові види пального для транспорту (серед них удосконалене біопальне й водень).

Shell Retail увійшла на український ринок у 2007 році. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell/Alliance Holding. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream. 

На сьогодні мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. У компанії працює близько 1 500 людей. Shell пропонує клієнтам високоякісні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та скрапленим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, зокрема смачну їжу й напої. Shell також прагне відповідати потребам власників електромобілів, кількість яких постійно зростає, тому завдяки співпраці з партнерами на українських АЗС було встановлено п’ять швидкісних електрозарядних модулів.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти