У початок

Якість не перевірено: Держекоінспекція призупинила контроль за АЗС

Керуючись урядовою постановою про воєнний стан, Державна екологічна інспекція з 13 березня 2022 припинила державний нагляд, зокрема відбір зразків пального на українських АЗС. Про це enkorr повідомили в Держекоінспекції.

Там зазначили, що  заходи державного ринкового нагляду з 24 лютого не проводилися лише на тих територііях, де відбувались активні воєнні дії, а з 13 березня їх в Україні загалом припинено на період воєнного стану.

«Відбір зразків нехарчової продукції не проводився й здійснюватиметься після припинення воєнного стану в Україні», – пояснили в ДЕІ.

Разом із тим в інспекції відзвітували, що упродовж січня-березня 2022 року здійснено 113 заходів державного ринкового нагляду, за результатами яких прийнято 148 рішень про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів з усунення формальної невідповідності, й застосовано штрафних санкцій на загальну суму – 1 241 000 грн.

Раніше директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн повідомляв, що на тлі дефіциту в Україні частішають випадки шахрайства й реалізації неякісного пального на автозаправних станціях, виготовленого в кустарних умовах.

Нагадаємо, у березні 2022 році Держекоінспекція планувала провести тендер на закупівлю послуг із проведення аналізів пального у незалежних лабораторій. Однак він також відбудеться після закінчення війни з росією.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти