У початок

«Укрнафта» сплатила «Нафтогазу» 3,5 млрд грн дивідендів

Сьогодні «Укрнафта» сплатила НАК «Нафтогаз України» 3,5 млрд грн дивідендів. Про це повідомляє директор компанії Сергій Корецький на своїй сторінці у Facebook.

Таким чином, з його слів, підприємство повністю виплатило дивіденди за результатами діяльності 2023 року.

«Близько 8 млрд грн наразі перераховано на рахунки й депозитарії державним акціонерам компанії — Міністерству оборони України й групі «Нафтогаз»», — повідомив Корецький

Як повідомлялося раніше, 2023 року «Укрнафта» заробила 24 млрд грн чистого прибутку, сплатила 26 млрд грн податків і зборів і перераховує більш як 8 млрд грн дивідендів.

Нагадаємо, на початку листопада 2022 року влада України на основі закону «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», а також низки наказів Верховного головнокомандувача ЗСУ прийняла рішення про примусове відчуження у власність держави акцій кількох стратегічно важливих підприємств, серед яких — ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта», які раніше контролювала група «Приват» та інші приватні акціонери.

7 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила це рішення.

Після цього у ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта» було змінено склад наглядових рад. Згодом керівником «Укрнафти» й «Укртатнафти» було призначено Сергія Корецького.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти