У початок

УГВ збільшило добовий видобуток на одному з родовищ на 300 тис. куб. м

За останній місяць  АТ «Укргазвидобування» (УГВ), яке входить у групу «Нафтогаз», запустило одразу дві експлуатаційні свердловини на одному з найбільших родовищ України. Сукупно вони додали понад 300 тис. куб. м газу до добового видобутку компанії. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Ми робимо все можливе, щоб збільшити власний видобуток газу. Цьому родовищу вже понад 50 років, але завдяки новим свердловинам нам вдалося не лише зупинити падіння видобутку, а й досягти зростання виробничих показників. Родовище все ще має поклади з високим залишковим потенціалом. Щоб розкрити всі його можливості, фахівці «Укргазвидобування» наразі ведуть буріння й освоєння ще 10-х експлуатаційних свердловин», – повідомив очільник групи «Нафтогаз» Олексій Чернишов.

Як зазначають у компанії, завдяки проведеним сучасним сейсмічним дослідженням відновлено дорозвідку родовища. Це дає змогу наростити розвідані запаси вуглеводнів. З цією метою запроєктовано 5 нових пошуково-розвідувальних свердловин, перша з яких вже буриться.

«Задля виконання поставлених на 2023 рік цілей з нарощення видобутку ми збільшуємо обсяги буріння на родовищах, де це обґрунтовано геологічними умовами і техніко-економічними розрахунками», – зазначив т.в.о. генерального директора УГВ Олег Толмачов.

Як відомо, програму буріння на 2023 рік на зазначеному родовищі розробили фахівці УкрНДІгазу, департаменту розробки АТ «Укргазвидобування» та ГПУ «Шебелинкагазвидобування». Обидві свердловини пробурило Хрестищенське відділення бурових робіт БУ «Укрбургаз», а операцію гідророзриву на одній із свердловин виконали фахівці «УГВ-Сервісу».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти