У початок

Поліція викрила групу компаній, які продавали російські моторні оливи в Україні (фото)

Представники російської корпорації з використанням підконтрольних українських підприємств налагодили схему з реалізації моторних олив і хімічної продукції у Чернігівській області. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Отримані кошти, як зазначається, надходили в бюджет росії для фінансування військової агресії проти України.

Як розповів начальник управління Головного слідчого управління (ГСУ) Національної поліції України Юрій Дерев'яга, правоохоронці здійснюють досудове розслідування за фактом створення низки підприємств на території України, до яких причетні громадяни росії.

«Загалом до цього «пулу» входило 10 підприємств. Вони отримували з території росії моторні оливи, інші хімічні речовини. Тут, на території України, на базі своїх потужностей розфасовували й збували товар. Отримані від реалізації кошти спрямовували на територію росії. Бенефіціарний власник цих підприємств — як на території України, так і великої корпорації на території росії, — громадянин рф», – повідомив Юрій Дерев'яга.

Правоохоронці провели 14 санкціонованих обшуків у місці розташування виробничих потужностей і проживання фігурантів. Під час слідчих дій вилучено зразки продукції, документи, цифрові носії й накопичувачі, які підтверджують введення фінансово-господарської діяльності.

«Крім цього, в процесі слідства з’ясовано, що в період окупації на території цих підприємств дислокувалися російські військові й техніка. У рамках кримінального провадження здійснюється дослідження і встановлення цих обставин», – розповів поліцейський.

Наразі слідчі Національної поліції на підставі рішення суду наклали арешт на корпоративні права й основні активи головного підприємства і передали до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти