У початок

Імпорт СПГ в Індію впав у липні

Імпорт скрапленого природного газу (СПГ) Індії впав у липні порівняно з тим же місяцем торік, згідно з попередніми даними відділу планування та аналізу нафти Міністерства нафти (PPAC), повідомляє LNG Prime.

Країна імпортувала 2,23 млрд кубометрів, або близько 1,7 млн тонн СПГ, у липні, що на 1,1% менше порівняно з тим же місяцем 2022 року, повідомляє PPAC.

Згідно з повідомленням, протягом квітня-липня Індія взяла 9,98 млрд кубометрів СПГ, або близько 7,6 млн тонн, що на 4,7% більше.

Країна заплатила $2,1 млрд за липневий імпорт СПГ порівняно з $1,9 млрд минулого року, тоді як витрати зросли з $6,6 млрд у період з квітня по липень торік до $6,7 млрд за ті ж чотири місяці цього року.

Щодо видобутку природного газу в Індії, то він досяг 3,12 млрд кубометрів, що на 8,3% більше, ніж за відповідний місяць попереднього року.

Протягом квітня-липня видобуток газу зріс на 2,2%, до 11,68 млрд кубометрів.

На цю мить Індія імпортує СПГ через сім установок загальною потужністю близько 47,7 млн тонн.

Індійська Adani й французька TotalEnergies у квітні почали постачати природний газ мережею зі свого заводу з імпорту СПГ Dhamra потужністю 5 млн тонн на рік, розташованого в Одіші, на східному узбережжі Індії, у рамках етапу введення в експлуатацію терміналу.

У квітні-липні термінал Dahej компанії Petronet LNG потужністю 17,5 млн тонн на рік працював із потужністю 95,7%, тоді як термінал Shell Hazira потужністю 5 млн тонн на рік використовував 33,3% своєї потужності. При цьому СПГ-термінал Dhamra використовував лише 19% своєї потужності.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти