У початок

Кожні три гривні з літра преміум-пального WOG підуть на закупку генераторів для лікарень

Із 25 по 27 листопада у рамках ініціативи «Донать по-чорному» три гривні від вартості кожного літра пального, придбаного за готівку чи банківською карткою, WOG перераховуватиме на закупівлю генераторів для лікарень. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі.

«Донать по-чорному» – ініціатива, що реалізується в межах спільного проєкту МОЗ України мережі АЗК WOG «Генератори світла». Його мета – встановлення якомога більшої кількості резервних генераторів в лікарнях, де медики рятують життя й здоров'я українців. Задля цього організатори закликають долучитись усіх свідомих автовласників», – йдеться у повідомленні.

Останніми роками традиція «чорної п’ятниці» набувала все більшої популярності серед споживачів і стала передвісницею різдвяних знижок. Мережа WOG теж завжди чекала на всесвітній день розпродажів, щоб потішити клієнтів цікавими пропозиціями. Та сьогодні допомога потрібна тим, хто щодня рятує життя, – лікарям, кажуть у прес-службі мережі.

Тож, зі слів директора з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадія Карлінського, унікальність цьогорічного формату «чорної п’ятниці» полягає в тому, що кожен споживач може переосмислити її й свідомо зробити вибір на користь допомоги й підтримки. «Не потрібно донатити в спосіб, до якого ми звикли за останні 8 років, і особливо за останні 8 місяців. Достатньо заправити своє авто до повного, а WOG задонатить за кожен придбаний вами літр із власного прибутку. Більше літрів – більше коштів на закупівлю генераторів. WOG гарантує, що відзвітує за перераховані кошти й за кожен встановлений генератор», – додав він.

Як зазначають у МОЗ, напередодні зими, коли ворог прицільно завдає ударів зокрема й по медичній інфраструктурі, лікарні потребують додаткових генераторів, тож «ми сподіваємося, що й інші соціально відповідальні бізнеси долучаться до цієї спільної з мережею WOG ініціативи й підтримають систему охорони здоров’я».

Для того аби долучитися до ініціативи потрібно:

•         з 25 по 27 листопада заправити до повного авто з карткою PRIDE від WOG, при цьому всі персональні бонуси та знижки мережа зберігає для споживачів;

•         три гривні від вартості кожного літра пального, придбаного за готівку чи банківською карткою, WOG перерахує на закупівлю генераторів для лікарень.

Як повідомляв enkorr, із перших днів широкомасштабної війни мережа АЗК WOG сфокусувалася на підтримці тих, хто рятує життя. Ліки, медичне обладнання – для лікарень, пальне – для волонтерів та парамедиків, які вивозять поранених, – це далеко не повний перелік ініціатив мережі WOG, які вже реалізовані чи працюють на постійній основі. «Донать по-чорному» – один із низки проєктів, які компанія втілює в межах обраної стратегії. 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти