У початок

Віталій Вандич залишив Glusco

Головний керуючий директор компанії «Глуско Рітейл», яка управляє однойменною мережею автозаправок, Віталій Вандич залишив компанію. Про це у коментарі enkorr він повідомив особисто. 

«Я більше не керівник ТОВ «Глуско Рітейл». Звільнився за власним бажанням через стан здоров’я», — зазначив він.

Серед інших причин звільнення Вандич назвав і ситуацію, яка склалася навколо компанії ще з березня минулого року, коли на мережу було накладено арешт.

«А потім карантин, ще через якийсь час — війна, й уже цього місяця я вперше не зміг виплатити зарплату персоналу. А я вважаю, що керівник, який не може виплатити заробітну плату, не керівник», — каже Вандич.

Віталій Вандич прийшов у Glusco на позицію регіонального менеджера у листопаді 2017 року, а вже в лютому 2018-го обійняв посаду головного керуючого «Глуско Рітейл».

Зі слів Вандича, на його місце виконуючим обов'язки керівника ТОВ «Глуско Рітейл» було призначено Сергія Кожухаря.

Вандич також розповів, що наразі відбуваються зустрічі з представниками НАК «Нафтогаз» — «Нафтогаз Ойл Трейдинг», під час яких узгоджуються моменти щодо того, що вони будуть управляти компанією Glusco.

«Сподіваюся, що з їхньою допомогою мережу вдасться запустити, тому що в цьому зацікавлені органи державної влади, «Нафтогаз» і команда Glusco», — зазначив екс-керівник.

Як повідомлялося, 13 травня уряд ухвалив документ, згідно з яким 172 заправки компанії Glusco переходять в управління державної компанії НАК «Нафтогаз».

Нагадаємо, у травні 2021 року ізраїльський бізнесмен Нісан Мойсеєв, якому належала Glusco Energy S.A, продав її компанії SNEL, акціонерами якої були азербайджанська Socar і трейдер з азербайджанським корінням Maddox. У серпні 2021 року SNEL змінила назву на SNEL Energy, а в грудні 2021 р. стало відомо, що новим власником цієї компанії став грецький підприємець Димитріос Аніфантакіс.

20 травня 2022 в компанії випустили пресс-реліз згідно якого, 29 березня 2022 року компанія Snel Energy Ltd, яка належала Димитріосу Аніфантакісу, перейшла у власність іншому підприємцю – Александросу Александру.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти