У початок

Відмова від російського газу зараз не зупинить війну в Україні – Боррель

Віце-президент Європейської комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Жозеп Боррель упевнений, що відмова від російського газу зараз не зупинить війну Росії проти України. Про це Боррель сказав на брифінгу після засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, повідомляє УНІАН.

«Війна, яка зараз відбувається, битви, які відбудуться у наступні дні й тижні, стануться з санкціями або без них. Санкції мають більш середньостроковий вплив», – наголосив Боррель.

Високий представник ЄС наголосив, що «у наступні декілька днів або тижнів воєнна машина росії буде тією самою воєнною машиною, і армія буде тією самою, і вони матимуть засоби, які вони вже мають зараз і продовжуватимуть мати, щоб вести цю війну».

У зв'язку з цим головний дипломат ЄС зазначив, що треба зосереджувати увагу на найближчій перспективі – на посиленні оборони України.

«Це наш підхід. Скільки не кажи, що ми не повинні робити щось інше, але не треба мати ілюзій, якщо ви відріжете газ сьогодні, це не зупинить російську армію вести війну у наступні декілька тижнів. Допомога і оборона – це те, що має справжнє значення зараз», – наголосив Боррель.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти