У початок

«Укрнафта» відновила комерційний продаж природного газу на УЕБ

ПАТ «Укрнафта» після трирічної перерви повернулося (без урахування продажу газу власного видобутку за регульованими цінами) до продажу природного газу на Українській енергетичній біржі (УЕБ), повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням біржі, 29 листопада компанія запропонувала природний газ у ПСГ із передачею у грудні за стартовою ціною 25 тис. 416,7 грн/тис. куб. м (без ПДВ).

Пропозиція «Укрнафти» зацікавила сім компаній. За результатами торгів реалізовано 100 тис. куб. м за середньозваженою ціною 25 тис. грн/тис. куб. м (без ПДВ).

«Ми вітаємо поновлення комерційного продажу природного газу «Укрнафтою» на УЕБ. Співпраця з потужною державною компанією допоможе сформувати найбільш релевантні цінові індикативи реалізації природного газу на внутрішньому ринку», — зазначив генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

Сьогодні, 30 листопада, також заплановано торги, на яких представлено ресурс «Укрнафти».

Як повідомляв enkorr, 7 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила рішення про примусове відчуження у власність держави акцій ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта».

За інформацією enkorr, у ПАТ «Укрнафта» й ПАТ «Укртатнафта» сформовано нові наглядові ради. Пізніше стало відомо, що «Укрнафту» й «Укртатнафту» очолив Сергій Корецький.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти