У початок

Shell обладнала генераторами 73 своїх АЗК

Мережа Shell планує забезпечити генераторами 88 своїх автозаправних комплексів (АЗК), наразі встановлено 73 дизель-генератори. Про це enkorr повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначили у прес-службі Shell, наразі в мережі по всій Україні вже працюють 73 дизель-генератори, ще 5 приладів буде встановлено цього тижня, а рештою 10-ма обладнають станції в найближчі 2-3 тижні.  

Як відомо, під час воєнного стану щодня працює близько 110-112 АЗС Shell на підконтрольних Україні територіях.

Як повідомляв enkorr раніше, у мережі ОККО працює 396 АЗК, й на 270 комплексах уже встановлено дизель-генератори, щоб забезпечувати АЗК електроенергією у разі аварійних відключень. Додатково компанія закуповує ще 105 автономних дизельних алектростанцій.

Знайти АЗК ОККО, оснащені генераторами, можна на сайті й у чат-боті компанії.

Видання також писало, що до початку зими облаштує свої АЗС генераторами мережа АЗК WOG, яка нині нараховує 359 діючих станцій. 303 з них було оснащено дизельними генераторами ще на 11 листопада.

Окрім того, стартував спільний проєкт мережі АЗК WOG із Міністерством охорони здоров’я із забезпечення лікарень генераторами, перший із них встановлено у міській лікарні № 3 міста Кривого Рога.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти