У початок

Україна й Румунія обговорили додаткові варіанти використання румунських морських портів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив з румунським колегою Ніколає Чуке змогу розширення експортних і транзитних коридорів територією Румунії, а також використання додаткових можливостей румунських морських портів. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому порталом «Порти Румунії».

«Ми обговорили змогу розширення вже створених експортних коридорів, транзитних коридорів територією Румунії, а також використання додаткових можливостей румунських морських портів і пунктів пропуску між нашими країнами», — заявив Шмигаль після зустрічі з Чуке у вівторок, 26 квітня.

Як повідомила прес-служба уряду, з метою збільшення транзитних можливостей між Україною й Румунією Шмигаль запропонував розглянути можливість якнайшвидшого відкриття пункту пропуску «Дяківці (Україна) — Раковець (Румунія)» і подальшого надання йому статусу пункту пропуску для вантажного сполучення.

Крім того, Шмигаль і Чуке обговорили співпрацю в енергетичній сфері, економіці й бізнесі. Прем’єр Румунії запевнив, що вони продовжать підтримувати Україну в її боротьбі проти окупантів і підтримуватимуть жорсткість санкцій проти агресора.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти