У початок

У I півріччі обсяги імпорту бітуму в Україну впали на 40%

У червні обсяги імпорту бітуму в Україну скоротилися на 7%, до 7,1 тис. т, свідчать дані Консалтингової групи «А-95». Порівняно з червнем 2023-го постачання впало на 56%.

Найбільші обсяги було завезено з Литви (3,8 тис. т ) й Польщі (3,2 тис. т). Головним постачальником була компанія Orlen, на яку припало 96% обсягів або 6,84 тис. т. Також 110 т бітуму імпортували з Болгарії. Відправником була компанія DMV Petrol.

У І півріччі обсяги імпорту бітуму в Україну скоротилися на 40%, до 31 тис. т. Зменшення постачань зумовлено скороченням фінансування дорожнього будівництва.

2024 року Державне агентство з відновлення та розвитку інфраструктури отримає лише 17,1 млрд грн за програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Минулого року обсяги фінансування будівництва й ремонту автошляхів становили 58,9 млрд грн.

Раніше Мінфін повідомляв, що всі кошти з дорожнього фонду на 2024 рік у сумі 94,7 млрд грн перенаправлять на потреби оборони.

«Це не тільки інвестиція в перемогу, а й створення нових робочих місць і підтримка економіки», – зазначав міністр фінансів Сергій Марченко.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти