У початок

Нафтопереробка рф внаслідок ударів України скоротилась на майже 17% — посадовець НАТО

Українські удари різними типами зброї мали суттєвий вплив на російську економіку і в НАТО очікують, що вони продовжаться. Про це, як повідомляє «Європейська правда», заявив високопосадовець НАТО на полях саміту Альянсу у Вашингтоні.

Він зазначив, що українські удари з допомогою різних типів зброї здатні досягати вглиб росії і чинять суттєвий вплив на її економіку.

«Ми бачимо, що удари України по російській території мають вплив на її економіку, на нафтопереробку, на російський експорт енергоносіїв», – сказав посадовець.

За його словами, цей вплив настільки великий, що росія запровадила внутрішні обмеження на експорт бензину та інші обмеження.

«Обсяг російської нафтопереробки скоротився на близько 17%. Думаю, ми і надалі будемо це спостерігати, оскільки Україна використовує різні типи зброї, і це матиме подальший вплив на російську економіку», – сказав посадовець.

У травні в США заявляли, що удари українських безпілотників по російській енергетичній інфраструктурі на початку цього року вивели з ладу 14% нафтопереробних потужностей рф і спричинили зростання внутрішніх цін на паливо.

Нагадаємо, в березні у ЗМІ з'являлася інформація, що США нібито закликали Київ не завдавати ударів по російських НПЗ та іншій енергетичній інфраструктурі

Посол України у США Оксана Маркарова запевнила, що не отримувала офіційних повідомлень Вашингтона із забороною для Києва бити по нафтопереробних заводах у росії власною зброєю.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти