У початок

У черзі на в’їзд в Україну продовжують стояти близько 2 тис. вантажівок

На кордоні України й Польщі загалом у чергах стоять близько 2 тис. вантажівок, триває блокування напрямків трьох пунктів пропуску. Про це, як зазначає «Укрінформ», повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

«Триває блокування напрямків пунктів пропуску: «Рава-Руська–Гребенне», «Краківець–Корчова», «Ягодин–Дорогуськ». За інформацією польських прикордонників, станом на ранок 1 350 вантажівок перебувають в чергах на цих трьох напрямках в бік України», – сказав речник.

Демченко нагадав, що 6 січня близько 21-ї години було розблоковано рух на напрямку пункту пропуску «Шегині–Медика», про що enkorr повідомляв раніше. Проте черги на цьому пункті пропуску ще залишаються – станом на ранок 8 січня 550 вантажівок. Після розблокування рух вантажівок на цьому напрямку став більш інтенсивним.

На інших ділянках кордону рух для вантажівок не блокується. Є зменшення черг із вантажних транспортних засобів у бік України. Інтенсивність руху на в'їзд і виїзд забезпечується. Черга залишається лише на території Словаччини в бік України на напрямку пункту пропуску «Ужгород». Станом на ранок сьогоднішнього дня очікувало проїзду 400 вантажівок, повідомив він.

Як відомо, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок поблизу трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Корчова–Краківець», «Гребенне–Рава-Руська», «Дорогуськ–Ягодин».

Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Євросоюзом до 30 червня 2024 року.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти