У початок

Полковник ДСНС торгував відомчим пальним — ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань викрили й повідомили про підозру запорізькому полковника ДСНС, який торгував відомчим пальним і наживався на війні, а також його спільникам, яких було залучено до процесу. Сума збитків держави складає понад 2,3 млн грн. Про це повідомляється на сайті ДБР.

«Пальне ДСНС виділялось державою для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, проведення розмінування, а також евакуації людей з прифронтових територій. Проте воно розкрадалось й надалі продавалось або ним заправлялись приватні вантажівки», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у ДБР, заправниками залучали чинних співробітників ДСНС. «Ці «рятувальники» за місцем своєї служби не з’являлися місяцями, хоча й отримували зарплатню. Один з підозрюваних взагалі виконував функції заправника «чорного палива» і постійно перебував на території домоволодіння полковника», – повідомляє прес-служба бюро.

Згідно з повідомленням, розкрадання пального були настільки масштабними, що посадовцю довелось облаштувати міні-АЗС прямо на території власного маєтку.

Під час слідчих дій знайдено талони на пальне, що належать ДСНС, викрадене дизельне пальне, обладнання для його зберігання й продажу, а також гроші в різній валюті на суму понад 8 млн в гривневому еквіваленті.

Як з’ясувалося, полковник володіє преміум-автомобілями і  розкішним маєтком на березі Дніпра, та це – далеко не весь перелік виявленого під час проведення обшуків працівниками ДБР у начальника аварійно-рятувального загону Запорізького ДСНС.

Крім того, перевіряється інформація щодо протиправного заволодіння земельною ділянкою в центрі Запоріжжя на якій зведено маєток головного фігуранта. За даними слідства, ця земля перебувала у користуванні колишньої метрологічної станції ДСНС і «загадково» перейшла у власність «ділка».

Наразі ДБР повідомило про підозру за ч.ч. 4,5 ст. 191 КК України всім шести фігурантам. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.

Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти