У початок

TotalEnergies подвоїла виробництво екологічного авіаційного палива в Гранд-Пюї

Напередодні Паризького авіашоу в Ле-Бурже компанія TotalEnergies подвоїть виробництво екологічно чистого авіаційного палива (SAF) у Гранд-Пюї, довівши річну виробничу потужність підприємства до 285 тис. тонн — майже вдвічі більше, ніж було оголошено 2020 року. Про це повідомляє Green Car Congress.

SAF від TotalEnergies виробляється з відходів і залишків циклічної економіки (тваринних жирів, використаної кулінарної олії тощо), а також із синтетичного палива для авіації.

TotalEnergies оголосила й про розвиток низьковуглецевої енергетики на платформі Grandpuits з будівництвом установки з виробництва біометану з річною потужністю 80 гігават годин (ГВт-год), що еквівалентно річній потребі 16 тис. чоловік. Вона забезпечуватиметься органічними відходами біопереробного заводу й запобігатиме викидам майже 20 тис. тонн CO2 щороку.

TotalEnergies – провідна компанія в європейському сегменті біогазу з виробничою потужністю 1,1 ТВт-год. Компанія прагне стати провідним гравцем на міжнародному ринку, об’єднавши зусилля з такими партнерами, як Clean Energy, Veolia та Ductor. Він активно працює на всьому ланцюжку створення вартості, від розробки проєкту до маркетингу цього відновлюваного газу і його побічних продуктів, включаючи біодобрива й біоCO2. TotalEnergies прагне виробляти 20 ТВт-год на рік до 2030 року, що еквівалентно середньому річному попиту на газ для чотирьох мільйонів споживачів у Франції й скороченню викидів CO2 приблизно на 4 млн тонн.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти