У початок

Phillips 66 у ІІІ кв. планує запустити НПЗ на рівні 90% сумарної потужності

Незалежний американський нафтопереробник Phillips 66 (PSX.N) планує запустити свої нафтопереробні заводи (НПЗ) в середньому діапазоні 90% від сумарної продуктивності сирої нафти в 1,9 млн барелів на день (б/д) у третьому кварталі 2023 року, заявив у середу фінансовий директор Кевін Мітчелл.

Як повідомляє Reuters, НПЗ компанії працювали в середньому на 93% сумарної потужності у другому кварталі року, йдеться в заяві компанії в середу, опублікованій перед конференцією з аналітиками-інвесторами.

Зі слів Річарда Харбісона, виконавчого віце-президента з нафтопереробки, установку флюїдного каталітичного крекінгу (FCC) для виробництва бензину на нафтопереробному заводі компанії Bayway у місті Ліндені (штат Нью-Джерсі) потужністю 285 тис. б/д повернули на повну потужність.

FCC потужністю 145 тис. б/д було закрито 8 червня на ремонт, сказав Харбісон.

Компанія продовжує очікувати, що її НПЗ у Родео (штат Каліфорнія) буде повністю переведений на виробництво дизельного пального з відновлюваних джерел у першому кварталі 2024 року, коли планується почати його комерційну експлуатацію, зазначив Харбісон.

Виконавчий директор Phillips 66 Марк Лешієр сказав, що компанія продовжує шукати найкращі варіанти для свого НПЗ в Лос-Анджелесі потужністю 139 тис. б/д на «політично складному» ринку Каліфорнії.

«Це, чесно кажучи, складне середовище, — пояснив Лашієр. – І це було дуже публічно, політично складно, незалежно від того, чи йдеться про мандати щодо електромобілів. Але ми вважаємо, що для Каліфорнії буде складно реалізувати свої прагнення щодо електромобілів, тому я думаю, що це може бути перебільшено».

Влада Каліфорнії заявила, що хоче, щоб до 2035 року 100% нових автомобілів давали нульові викиди.

Phillips 66 володіє дев'ятьма НПЗ і є 50% співвласником двох інших у США. За даними Управління енергетичної інформації США, компанія – четверте за величиною нафтопереробне підприємство країни.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти