У початок

Petrobras скоротила видобуток нафти й газу на 5% у II кварталі 2022 р.

Бразильська державна нафтогазова та нафтохімічна компанія Petroleo Brasiliero SA (Petrobras) у другому кварталі 2022 року скоротила видобуток на 5,1% щодо попередніх трьох місяців, у середньому до 2,653 млн барелів нафтового еквівалента на добу.

Зниження показника Petrobras пов'язує зі збільшенням кількості припинення видобутку на родовищах у зв'язку з потребою проведення ремонтних і профілактичних робіт.

Тим часом виробництво нафтопродуктів компанії за підсумками квітня-червня склало 1,771 млн барелів нафтового еквівалента на добу, що на 2,6% більше за показник першого кварталу.

Продаж збільшився на 1% і склав 1,717 млн ​​барелів нафтового еквівалента на добу. Реалізація дизельного пального підскочила на 4,7%, до 750 тис. барелів нафтового еквівалента на добу, скрапленого вуглеводневого газу (LPG) – на 8%, до 215 тис. барелів нафтового еквівалента на добу. Компанія пов'язує збільшення продажів із сезонним підвищенням попиту.

Обсяг експорту Petrobras минулого кварталу зріс на 5,1% у поквартальному вираженні й склав 432 тис. барелів нафтового еквівалента на добу. Підвищення показника було забезпечено переважно зростанням експорту нафтопродуктів, зокрема лігроїну і бензину. Водночас експорт нафти трохи скоротився на тлі падіння видобутку й збільшення продажу енергоресурсу на внутрішньому ринку.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти