У початок

Перша десятка: Socar імпортував в Україну 10 тис. т ДП від «Роснафти»

Також є російською мовою

У період з 24 по 30 травня компанія Socar New Energy постачила в Україну 9,9 тис. т дизельного пального виробництва «Роснафти». Про це повідомили в Консалтинговій групі «А-95».

Зокрема, 3 тис. т було постачено на адресу компанії «Бел Петрол Трейдинг» (Motto) і 2,8 тис. т – для «Лібро Трейдинг». Кінцевими отримувачами 2,5 тис. т і 1,6 тис. т ресурсу стали «БС Ойл» (Unimex) і «БРСМ-Нафта».

Варто відзначити, що із загального обсягу 2 тис. т у Socar New Energy законтрактувала компанія з групи ОККО, але в подальшому вона реалізувала цей ресурс одному з вищезазначених трейдерів.

Як повідомляв enkorr, ОККО отримала першу партію дизпального виробництва «Роснафти» 24 травня.

Нагадаємо, SOCAR став експортним оператором нафтопродуктів «Роснафти» в Україну.

За інформацією джерел enkorr, квота нового оператора на травень становила понад 100 тис. т дизпального і 12 тис. т скрапленого газу. Однак учасники ринку раніше відзначали, що ймовірним періодом початку постачань може стати тільки початок червня.

Також повідомлялося, що перший обсяг СВГ за TERM-контрактами Socar зможе запропонувати з липня 2021 р.. Премія за контрактом може скласти $25/т до середньомісячного значення котирування Argus daf Brest. Спотові партії автогазу «Роснафти» в травні й червні Socar New Energy пропонує з премією $40/т до середньомісячного daf Brest.

Унаслідок тиску українських силовиків швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A. прийняв рішення припинити постачання нафтопродуктів виробництва «Роснафти» на український ринок з 1 квітня 2021 року. У 2020 році трейдер спрямував в Україну 1,74 млн. т дизпального (23,4% ринку) і 443 тис. т (22,3%) скрапленого газу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти