У початок

Olavion з Unimot Group підписала контракт з NEWAG на постачання 4 локомотивів

Olavion, компанія з Unimot Capital Group, 13 червня 2023 року уклала контракт з NEWAG, виробником залізничних транспортних засобів з Нового Сонча, на постачання 4 локомотивів Dragon 2. Контракт також включає опцію модернізації транспортних засобів з дизель-модулем і можливістю замовлення до 16 додаткових локомотивів.

Відповідно до угоди Olavion придбає 4 локомотиви у NEWAG загальною максимальною ціною 74 млн злотих. Термін постачання першого локомотива становить 16 місяців з дати повідомлення NEWAG компанією Olavion про отримання корпоративних погоджень і фінансування, а наступні 3 вагони з базового замовлення будуть постачатися кожні два тижні.

Крім того, Olavion отримав опціон на придбання 16 додаткових локомотивів. Була гарантована закупівельна ціна для замовлень 2023 року й визначена схема індексації на наступні роки. Група Unimot може використовувати вищезазначену опцію до кінця 2025 року і не зобов’язана купувати всі локомотиви, передбачені в пулі опціонів на купівлю. Рішення про закупівлю додаткових локомотивів буде прийнято після розгляду економічного обґрунтування їх закупівлі. Якщо припустити, що опція придбання всіх 16 локомотивів реалізована, загальні витрати на ці 16 локомотивів становитимуть 304 млн злотих за цінами 2023 року.

Предметом співпраці між сторонами також буде надання компанією NEWAG послуг планового технічного обслуговування на термін гарантії 24 місяці.

Угоду було укладено за умови отримання всіх корпоративних погоджень і фінансування Olavion. За оцінками Unimot Group, виконання вищевказаних умов для перших 4 локомотивів відбудеться до кінця липня 2023 року.

У результаті контракту Olavion збільшить кількість електровозів, що дасть змогу збільшити масштаби діяльності й зміцнити позиції компанії на ринку. Забезпечення можливості закупівлі нових локомотивів дозволить гнучко реагувати на мінливий ринковий попит і потреби Unimot Group у сфері рухомого складу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти