У початок

Нафта Brent здорожчала до $87,1 за барель

Ціни на нафту еталонних марок помірно піднімаються вранці у п'ятницю після зростання вперше за чотири сесії за підсумками торгів напередодні.

Ціна січневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:05 за київським часом становить $87,14 за барель, що на $0,29 (0,33%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти зросли в ціні на $2,22 (2,6%) – до $86,85 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час збільшилися на $0,37 (0,45%) і становили $82,83 за барель. За підсумками минулої сесії вони додали $2,02 (2,5%), піднявшись до $82,46 за барель.

Позитивним чинником для ринку в четвер стало рішення Федеральної резервної системи (ФРС) зберегти ключову процентну ставку на рівні 5,25-5,5% за підсумками другого засідання поспіль. Федрезерв не виключив можливість її підйому у грудні, але загалом риторика Центробанку була досить м'якою.

Нафта здорожчала на сподіваннях, що цикл підйому відсоткових ставок у США завершився, при цьому війна в секторі Газа все ще залишається фактором на ринку, зазначив старший аналітик Price Futures Group Філ Флінн.

Додаткову підтримку котируванням напередодні надало послаблення долара слідом за зниженням прибутковості державних облігацій США.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти