У початок

Кувейт прагне збільшити видобуток нафти до 4 млн б/д до 2035 року

Міністр нафти Кувейту оголосив про нову стратегію збільшення видобутку викопного палива й заявив, що його країна підготує інфраструктуру для газового родовища Дурра, яке вона ділитьі з Саудівською Аравією й Іраном. Про це повідомляє Reuters.

Стратегія державної нафтової корпорації Kuwait Petroleum Corporation (KPC) спрямована на підвищення загальної потужності видобутку нафти до 4 млн барелів на день (б/д) до 2035 року.

Генеральний директор дочірньої компанії KPC Kuwait Oil Company Ахмед Джабер Аль-Ейдан заявив, що виробничі потужності Кувейту наразі становлять 2,9 млн б/д й досягнуть 3,2 млн б/д до 2025 або 2026 року. За даними ОПЕК, членом якої є Кувейт, видобуток сирої нафти в Кувейті в серпні становив близько 2,55 млн б/д. 

Згідно з новою стратегією KPC, дочірня компанія KOC прагне збільшити видобуток нафти до 3,65 млн б/д до 2035 року і забезпечить близько $11 млрд додаткового доходу для штату в наступні п'ять років, заявив у понеділок генеральний директор KPC шейх Наваф Сауд ас-Сабах.

KOC, на частку якого припадає близько 90% видобутку нафти в Кувейті, також планує досягти потужності видобутку газу в 1,5 трлн кубічних футів на день до 2040 року, сказав Аль-Ейдан.

Запаси нафти Кувейту оцінюються в 100 млрд барелів, сказав шейх Наваф.

KPC витратить $410 млрд до 2040 року на стратегію, сказав Бадер Аль Аттар, керуючий директор KPC з планування і фінансів.

Це фінансуватиметься за рахунок грошових потоків KPC, боргу й партнерства з іншими компаніями, зазначив Аль Аттар.

Міністр нафти Саад Аль-Баррак також заявив, що державна компанія прагне до 2050 року звести до нуля викиди вуглецю.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти