У початок

Кабмін на три місяці відтермінував Техрегламент на СВГ

Також є російською мовою

Кабінет міністрів на своєму засіданні в середу, 3 лютого, прийняв рішення про перенесення терміну набуття чинності нормами Технічного регламенту на ЗВГ на 5 травня 2021 р., повідомило джерело enkorr в уряді.

Відзначимо, технічний регламент встановлює єдині вимоги до показників якості скрапленого газу під час його виробництва й представлення на ринку відповідно до вимог національних стандартів. Зокрема, встановлюються вимоги до показників якості СВГ для автомобільного транспорту, для комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Нагадаємо, про потребу відтермінувати запровадження ТР заявляли Консалтингова група «А-95» і Українська енергетична асоціація.

Крім того, Нафтогазова асоціація України (НАУ) звернулася до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля й міністра енергетики з проханням не допустити збоїв у забезпеченні країни нафтопродуктами і перенести термін набуття чинності Технічним регламентом на 4 серпня 2021 року.

Технічний регламент було прийнято постановою Кабінету міністрів №667 від 29 липня 2020 р.. Документом передбачено піврічний адаптаційний період, його норми повинні були набути чинності з 4 лютого 2021 р..

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти