У початок

Ціни на нафту слабко знижуються після зростання у п'ятницю

Ціни на нафту слабко опускаються після впевненого зростання в п'ятницю на сигналах послаблення інфляційного тиску США. У центрі уваги ринку в понеділок – зустріч глав держав G7, на якій, ймовірно, обговорюватимуть заходи обмеження імпорту російських енергоресурсів.

Як повідомляє агентство Bloomberg, країни G7 продовжують обговорювати заходи, які б дали змогу запровадити певну верхню ціну для вартості нафти, що експортується росією. Зокрема, обговорюється варіант, за якого європейські страховики страхуватимуть танкери з російською нафтою тільки в тому разі, якщо вона продається за ціною, нижчою за певний рівень.

Вартість серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 за київським часом у понеділок склала $113,04 за барель, що на $0,08 (0,07%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у п'ятницю ці контракти здорожчали на $3,07 (2,8%), до $113,12 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) склала на цей час $107,5 за барель, що на $0,12 (0,11%) нижче за підсумкове значення попередньої сесії. До закриття ринку у п'ятницю вартість цих контрактів зменшилася на $3,35 (3,2%), до $107,62 за барель.

«Побоювання інвесторів, пов'язані з можливістю рецесії в економіці в умовах, коли світові центробанки посилюють політику, борючись з інфляцією, чинять тиск на ринок», — зазначає аналітик FXTM Люкман Отунуга, слова якого наводить Market Watch.

«Однак знижувальний тиск стримується стійкою обмеженістю пропозиції», — сказав експерт, додавши, що висока волатильність нафтового ринку зберігатиметься, оскільки він перебуває під впливом різноспрямованих чинників.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти