У початок

У грузинському порту стоїть танкер з підсанкційною нафтою рф – ЗМІ

У порт «Батумі» прибув танкер, завантажений підсакційними російськими нафтопродуктами. Про це пише «Ехо Кавказа» з посиланням на місцеві ЗМІ, повідомляє УНІАН.

За інформацією журналістів, день тому судно Esen Ka, що плаває під турецьким прапором, перебувало в Туапсі. 

Звідти, приблизно з 30 тисячами т сировини вакуумного газойлю, що належить підсанкційній компанії «роснєфть», воно попрямувало в Батумі.

Агентство з обслуговування суден підтверджує, що танкер перевозить вакуумний газойль, але інформацією про те, де його було добуто, не володіє. 

Джерело телеканалу Mtavari Arkhi при цьому заявило, що тепер грузинська сторона має намір змінити походження вантажу і спрямувати його в Європу як нафтову продукцію з Казахстану.

Телеканал стверджує, що ситуацією щодо танкера керують наближені до олігарха Бідзіна Іванішвілі особи – Уча Мамацашвілі й Грігол Лілуашвілі.

3 квітня грузинська влада вчергове передумала з приводу антиросійських санкцій, заявивши, що підтримувати запроваджені ЄС обмеження проти рф не стане.

Цьому передувало повідомлення української розвідки, що Тбілісі налагоджує канал контрабанди з росією через свою територію. Тоді представники грузинської влади звинуватили Україну в поширенні «брехні» і неприйнятної «дезінформації».

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти