У початок

Британія закличе країни G7 узгодити графік ембарго на нафту і газ з рф

Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трас закличе країни G7 заборонити російським судам заходити в їх порти, узгодити графік поетапного припинення імпорту нафти і газу з росії. Виступаючи в Польщі, вона сказала, що потрібно ще більше посилити санкції щодо банків і ключових галузей промисловості.

Про це повідомляє ІА «РБК-Україна» з посиланням на Reuters.

«У четвер я закликатиму наших партнерів з G7 піти далі, долучившись до нас, щоб заборонити російським судам заходити в наші порти, розправитися з російськими банками, зайнятися новими галузями, що наповнюють військову скарбницю путіна, як, наприклад, золото, і узгодити чіткий графік припинення імпорту російських нафти і газу», – заявить Трас.

У відповідь на вторгнення росії в Україну Великобританія і міжнародні союзники вже запровадили санкції проти російських банків і багатих еліт і зробили кроки, щоб відрізати москву від міжнародної фінансової системи. Російським кораблям уже заборонили заходити в британські порти.

Трас зазначає, що санкції заморозили російські гроші на $350 млрд і зробили недоступними понад 60% її валютних резервів.

«Наші скоординовані санкції відкидають російську економіку назад у радянську епоху», – впевнена Ліз Трас.

Трас також заявить, що Британія і Польща домовилися про посилення санкцій і постачання зброї в Україну.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти