У початок

Brent здешевшала до $93,7 за барель після підйому напередодні

Ціни на нафту у вівторок опускаються після підйому напередодні. На ринок тиснуть побоювання, що зберігаються, зниження попиту у зв'язку з жорсткими карантинними обмеженнями в Китаї. Євросоюз тим часом готує план скорочення споживання енергоресурсів в умовах падіння постачання газу з росії.

«Ми не думаємо, що можна чекати на стійке ралі на ринку в найближчому майбутньому, – йдеться в огляді експертів Morgan Stanley, який наводить агентство Bloomberg. – Уповільнення зростання у всіх основних економічних блоках говорить на користь послаблення попиту на нафту на деякий час, і це вже знаходить свій відбиток у ринковій статистиці. Особливо важливий внесок у це робить Китай».

Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:10 за київським часом у вівторок становить $93,7 за барель, що на $0,3 (0,32%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у понеділок ці контракти здорожчали на $1,16 (1,3%), до $94 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить на цей час $87,58 за барель, що на $0,20 (0,23%) нижче за підсумкове значення попередньої сесії. На час закриття ринку напередодні вартість цих контрактів збільшилася на $0,99 (1,1%), до $87,78 за барель.

США підтвердили у понеділок, що не бачать можливості швидкого досягнення угоди про поновлення Спільного всеосяжного плану дій.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що вважає відновлення СВПД найближчим часом малоймовірним через позицію Тегерана. Минулої суботи Німеччина, Франція і Великобританія висловили «серйозні сумніви» у щирості Ірану в прагненні до відновлення СВПД і попередили, що позиція країни ставить під загрозу перспективи угоди.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти