В начало

ICE Gasoil зріс до $745/т

5 листопада на Лондонській біржі ф’ючерси на газойль зросли майже на $15/т, до найбільшого показника з першої декади липня $745/т (станом на 11:45). Про це свідчать дані Investing.com.

Порівняно з кінцем жовтня зростання становить $26,5/т, або 1,12 грн/л.

Водночас нафта Brent торгується в межах $64,7 за барель (+$0,3 або +0,47%). Ф’ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) становили $60,88 (+32 центи, або +0,53%).

Як повідомляв enkorr, на початку дня фіксувалося зниження цін на нафту через загальне падіння на фінансових ринках і зміцнення долара США, поки інвестори оцінювали перспективи постачання.

Зростання ф’ючерсів на газойль розверне ціни на дизель в Україні у бік зростання після п’ятиденного падіння.

Згідно з моніторингом Консалтингової групи «А-95», з 29 жовтня по 4 листопада середня вартість дизельного пального зменшилася на 0,82 грн/л, до 49,93 грн/л.

Динаміка гуртових цін на дизель в Україні в жовтні-листопаді 2025 р., грн/л

 

Печать

Коментарии

Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии

Войти