В начало

Про проєкт

2009 року наша команда зробила сайт OilNews, який завжди був стартовою сторінкою більшості українських нафтотрейдерів, надійним джерелом інформації для чиновників, силовиків, журналістів. Постійно буваючи в офісах компаній нафтогазової галузі ми бачимо рідний логотип на багатьох моніторах. Але сьогодні хочемо перегорнути цю сторінку, настав час.

Ідею зробити новий, масштабніший енергетичний ресурс ми виношували давно. Нам стає тісно у межах ринку моторних палив. Але, як це часто трапляється, все було не на часі – дослідження, конференції, громадська діяльність. Прискоритися з новим проєктом нас змусили ті, про кого ми пишемо найбільше, – групам «Приват». У відповідь на наші розслідування схем із виведення коштів із напівдержавної компанії «Укрнафта» її юристи в судовому порядку намагаються отримати доменне ім'я oilnews.com.ua й торгову марку сайту. І хоча крапку в цьому процесі ще не поставлено, ми не хочемо ризикувати, далі працюючи на цьому ресурсі. Тому дякуємо всім, хто підтримав нас під час цього конфлікту з юристами «Привату», яким ми... теж хочемо подякувати. Ви провели для нас гарний урок, збагатили досвідом, змусили знайти чудових медіа-юристів і роздивитися краще наших друзів. Дехто цього тесту не пройшов, їм ми кажемо не «дякую», а «прощайте».

На зміну OilNews приходить enkorr – енергетичний кореспондент. Що буде нового? Буде більше про природний газ. У країні з річним споживанням 35 млрд кубометрів немає цілісного професійного інформаційного ресурсу про ринок цього енергоносія. Ми будемо багато працювати, щоб enkorr став для газовиків тим, чим є OilNews для нафтовиків і постачальників скрапленого газу.

Зрозуміло, enkorr, як і раніше, буде багатий новинами про нафту, нафтопродукти, скраплений газ та інші моторні палива. Спробуємо «осучаснити» зовнішній вигляд, додати нових елементів... Але головне для нас – зберегти вірність давньому пріоритету: контенту, змісту. Факти, коментарі, професійний аналіз, оперативність – це ми можемо гарантувати. Форма теж буде в нормі, принаймні так кажуть нам веб-дизайнери (а це, на відміну від нас, люди серйозні).

Не виключаємо, що згодом enkorr почне писати про ринки електроенергетики й вугілля. Залишилося лише дочекатися, щоби ці ринки в Україні з'явилися... З'явився ж нарешті ринок газу!

І ще. enkorr успадкує від OilNews головне – вміння чути ринок і відповідати його вимогам. Ви – наші читачі – автори сайту майже так само, як і наш журналістський колектив. Без вас такого хорошого сайту не було б. Зі спокійним серцем замініть OilNews на enkorr у своїх браузерах і закладках. Це буде те саме, тільки... краще!

До зустрічі на сторінках «Енергетичного кореспондента»!

З повагою,

авторський колектив enkorr

Печать