Непогано так залетіла інфо про оклади у мережах АЗС! Та воно реально смішно, коли нафтобарони платять по 4-10 тис. грн на місяць. Тут розумію нашого президента, реально хочеться тим людям хоч по 1 000 грн дати!
Одразу ж отримав PR-хвилю у телеграмі. Невідомі автори закликали не вірити мені, особливо чомусь напередодні опалювального сезону. Це було смішно).
А потім мене забанила директорка з персоналу «БРСМ» Марина Лавринець. Після того, як у коментарях до її посту про пошук працівника запитав, які у них у компанії зарплати?
Ну от за що банити?! Не те щоб у пані Лавринець була цікава сторінка, але все ж таки…
А реально, от що такого образливого у запитанні про зарплати?
Наприклад, у моїй Консалтинговій групі «А-95» середній оклад 2024 року становить 40 304 грн/міс..
Коли я готую аналіз заробітних плат у мережах АЗС, даю багато запитів для перевірки наявної інформації щодо окладів і отримую відповіді. OKKO, WOG, AMIC, UPG, Autotrans, GT-Group, Chipo, «Кворум Нафта» тощо. І це при тому, що ці запитання декому буває не дуже приємно чути, бо вони знають, для чого я це роблю і що буде далі.
А от такі персонажі, як Мotto, наприклад, не хочуть коментувати. Кажуть, персональні дані. Які, середній оклад у мережі?
Нагадаю, за даними ДПС, у ІІ кварталі 2024 року у них було 7 500 грн на місяць. Але ще гірші справи у мережі «Прайм», що разом з Мotto також входить у новостворену групу «Паралель» Олександра Дубініна. Там 4 200 грн/міс. Це десь 3 500 на руки. Тепер зрозуміло, чому не хочуть коментувати?
У цьому ж і є причина мого бану з боку HR-директорки. Тут узагалі смішно, бо нещодавно сама «БРСМ» фактично опублікувала інфу про оклади під час свого камінг-ауту. 9 500 грн/міс. (7 790 грн на руки).
А от що вже зовсім не смішно, то це причетність пані Лавринець, як відповідальної за кадри, до угруповання, яке щомісяця не доплачує понад 25 млн грн тільки зарплатних податків – ПДФО і ЄСВ.
Як рахував? Середня з/п у ТОП-5 мереж (ОККО, Socar, Аmic, GT Group, UPG) становила 23 437 грн/міс, або 19 218 грн на руки. Тобто понад 4 400 робітників «БРСМ» щомісяця отримують «у конверті» по 19 218-7 790=11 428 грн.
Якби цю суму платили офіційно, довелось би заплатити 5 885 грн ПДФО і ЄСВ. Або 26,1 млн грн. За ріки це 313 млн грн.
І в мене реально є прямий інтерес висвітлювати це! І не тільки у мене. Приблизно половина від тих 313 млн грн це ПДФО – податок, що йде у місцевий бюджет. А ключові юрособи «БРСМ» – ТОВ «Євро Смарт Пауер» і ТОВ «Оіл Прайм Трейд», – на яких працює 4 210 співробітників (за даними ДПС), зареєстровані саме в Києві.
Тобто «БРСМ» за фактом краде в бюджету Києва понад 150 млн грн на рік!
Шановний Віталію Кличку! Поставте питання цим товаришам, де наші гроші? А відповідь бажано озвучити нам публічно.
Таке ж питання можна поставити й деяким іншим зареєстрованим у Києві заправним мережам, зокрема тій же Мotto. Аналогічний розрахунок показує, що вони 2024 року не доплатять у столичний бюджет майже 35 млн грн.
Сумарно тільки Мotto й «БРСМ» – плюс 185 млн грн на рік. Думаю, на деяких інших «оптимізаторах» можна наскирдувати ще кілька десятків мільйонів ПДФО.
Упевнений, вони зовсім не зайві ані Києву, ні киянам.
P.S.: Тільки коли вони заплатять, будь ласка, не витрачайте все винятково на Оболонь. Дайте за мої заслуги щось і на Позняки!
Коментарии
Войдите чтобы иметь возможность оставлять коментарии
Войти