У початок

WOG запустив «Дорогу добра» для порятунку постраждалих від війни дітей

Сьогодні стартує традиційний благодійний проєкт мережі АЗК WOG «Дорога добра», який цього разу спрямовано на порятунок життя дітей, котрі постраждали через війну. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі.

«Звичний його атрибут – фіолетові горнятка з єдинорогами, в які впродовж акції можна буде замовити напої. Кошти з продажу цих горняток спрямують співорганізаторам проєкту на допомогу дітям, які постраждали внаслідок війни», – йдеться у повідомленні.  

Співорганізатори проєкту, зазначають у компанії, – Маша Єфросиніна і Благодійний фонд (БФ) «Твоя опора». Цьогоріч його мета – зібрати 2,5 млн грн на лікування дітей, які постраждали внаслідок розв’язаної росією повномасштабної війни в України.

Долучитися до проєкту, пояснюють у WOG, може кожен: потрібно лише придбати на будь-якому АЗК мережі напій у благодійному фіолетовому горнятку з єдинорогами.

«”Дорога добра” – це проєкт з історією. До війни ми ставили за мету не просто зібрати кошти і придбати дороговартісне обладнання для лікарень, а дати змогу українським висококваліфікованим лікарям врятувати якомога більше дитячих життів.

Обміркувавши разом зі співорганізаторами доречність реалізації проєкту «Дорога добра» нині, ми зійшлися на думці, що він на часі, але потребує змін. Тож вирішили зробити акцент на допомозі дітям, які постраждали від війни. Та головна його мета залишається незмінною – рятувати і лікувати. Кожні 5 гривень, які наші клієнти додатково сплатять за найкавовішу каву чи запашний чай у фіолетовому горнятку, – це врятоване життя», – каже директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

Як зазначають у БФ «Твоя опора», фонд уже багато років виступає партнером благодійного проєкту мережі АЗК WOG «Дорога добра». Для багатьох українців стало доброю традицією підтримувати його. Щоліта вони заїжджають на WOG, щоб придбати каву чи чай у фіолетових горнятках, долучаючись у такий спосіб до доброї справи – порятунку дітей.

«Сьогодні як ніколи це питання набуло особливої гостроти. Тому що допомоги потребують як дітки, що народилися з вадами серця, так і малеча, яка щодня страждає від війни. Тож ми маємо робити в рази більше, щоб допомогти кожному. Зібрані таким чином кошти підуть на допомогу постраждалим від війни дітям, а також на закриття потреб лікарень у прифронтовій зоні. Тож підтримка кожного, хто долучиться до нього, безцінна»,каже засновниця фонду Валерія Татарчук. 

«Для мене важливо, що бізнес і суспільство системно об’єднують зусилля навколо благодійності. В час, коли в нашій країні йде війна, ми вирішили в рамках проєкту сфокусуватися на допомозі дітям, що постраждали від її жахіть», – підкреслила Маша Єфросиніна, яка вчетверте долучилась до проєкту як амбасадор і співорганізатор. 

Довідка enkorr

Мережа АЗК WOG реалізовує благодійний проєкт «Дорога добра» шістнадцятий рік поспіль. За цей час завдяки кожному, хто долучався до нього, зібрали понад 23 млн грн. Це дало змогу придбати дороговартісне обладнання для медичних закладів по всій країні, тим самим врятувавши життя тисяч дітей.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти