У початок

Влада Британії планує забезпечити постачання CПГ із США на 20 років — Bloomberg

Цільова група британського уряду шукає в США експортерів споживаного природного газу (СПГ) для укладення 20-річних контрактів на постачання палива у Великобританії, повідомляє агентство Bloomberg із посиланнями на інформовані джерела.

Як зазначає агентство, Лондон «намагається зафіксувати довгострокові ставки СПГ американськими виробниками напередодні зимової енергетичної кризи, яка погіршує економіку країни».

Bloomberg пише, що на відміну від таких країн, як Німеччина, Великобританія не залежить від російського газу. Проте її спроби забезпечити себе американським СПГ здійснюються в умовах, коли інші європейські країни також прагнуть зробити запаси газу напередодні найхолодніших місяців і диверсифікувати свої джерела постачання пального в довготривалій перспективі. У зв'язку з цим Британія «не застрахована від зовнішнього загальноєвропейського дефіциту постачань», йдеться у повідомленні.

«Очевидно, що уряд Трасс (прем’єр-міністр Британії Ліз Трасс – ред.) займається цим питанням на найвищому офіційному рівні, щоб забезпечити довгострокові постачання за доступними цінами, як і німці», – цитує Bloomberg президента американського LNG Allies Фреда Хатчісона.

Він підкреслив: «Іншим європейським країнам краще діяти досить швидко. Те, що залишилося в Сполучених Штатах, майже розпродано».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти