У початок

UNIMOT – генеральний спонсор Petroleum Ukraine 2023

Група компаній UNIMOT підтримає конференцію Petroleum Ukraine 2023 в статусі генерального партнера. Про це повідомляє організатор заходу Консалтингова група «А-95».

Максимально представницьку делегацію UNIMOT на форумі очолить голова групи Адам Сікорський.

«Трансформація європейського ринку, розвиток системи постачань пального в Україну, антиросійські санкції – вся тематика конференції близька UNIMOT і з усіх питань нам є що сказати. Тому ми прийняли рішення щодо максимальної підтримки заходу дуже швидко», — каже пан Сікорський.

Планується, що представники UNIMOT візьмуть участь у блоках з диверсифікації постачань, формуванні мінімальних запасів та аналізу діяльності антиросійських санкцій.

Крім того, А.Сікорський виступить модератором сесії «Трансформація європейського ринку».

«Ми давно знаємо Адама і його команду, слідкуємо за їхнім розвитком. Нас відверто надихають успіхи UNIMOT, це динамічне зростання й нестримна енергія. Окрема наша подяка за чуйне ставлення до України, готовність допомагати», — заявив директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн.

 UNIMOT – найпотужніший приватний оператор паливного ринку Польщі.

У квітні 2023 року компанія фіналізувала угоду з придбання 100% акцій Lotos Terminale, який складається з дев'яти паливних терміналів із загальною поточною потужністю 350 тис. кубометрів. У рамках угоди Unimot Group також придбала асфальтні заводи в Ясло і Чеховіце-Дзедзіце, відокремлені від Lotos Asfalt, разом із відділом продажів, а також десятирічний контракт на постачання асфальтової продукції і сировини для її виробництва Grupa Lotos обсягом до 500 тис. тонн на рік, завдяки чому Unimot Group стане другим за розмірами гравцем на ринку продажу асфальту.

Група Unimot – послідовний прихильник програми відмови від російських нафтопродуктів, до чого готувалась ще до початку повномасштабної війни в Україні. На початку квітня 2022 року компанія орендувала термінал у данському Гульфхавні, який дає змогу перевантажувати дизельне пальне з найбільших танкерів, що прямують у Європу з неросійських напрямків.

Група придбала додаткові партії залізничних цистерн і завершила операцію з купівлі логістичної компанії Olavion, розпочату наприкінці 2022 року, яка має локомотиви, відповідні ліцензії й висококваліфікований персонал, що дозволило Unimot Group завершити цей ланцюжок створення вартості й використовувати синергічний ефект.

2022 року скоригована консолідована EBITDA групи Unimot склала 513,7 млн злотих, а консолідований чистий прибуток – 373,9 млн злотих. Це майже в чотири рази перевищує показники попереднього року. 

Нагадаємо, 23 червня 2023 року у Варшаві (Польща) відбудеться міжнародна конференція Petroleum Ukraine 2023, присвячена питанням функціонування та розвитку українського ринку нафтопродуктів.

Програма, новини та реєстрація для участі у форумі доступні на сайті «А-95».

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти