У початок

«Укрнафта» оголосила тендер на закупівлю електроенергії через Prozorro

ПАТ «Укрнафта» оголосило тендер на закупівлю 492 834,3 МВт•год електроенергії на 2023 рік через систему публічних закупівель України «Прозорро». Про це повідомила прес-служба підприємства.

«Закупівля буде здійснюватися за 24 лотами, оскільки йдеться про постачання електроенергії підрозділам компанії, що перебувають у різних регіонах України», – повідомив директор ПАТ Сергій Корецький, якого прочитували у прес-релізі компанії.

«Укрнафта» опублікувала умови тендеру на сайті «Прозорро».

Нагадаємо, на початку листопада влада України на основі закону «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», а також низки наказів верховного головнокомандувача ЗСУ прийняла рішення про примусове відчуження у власність держави акцій декількох стратегічно важливих підприємства, серед яких ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта», які раніше контролювала група «Приват» та інші приватні акціонери.

7 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила це рішення.

Після цього у ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта» було змінено склад наглядових рад. Згодом керівником «Укрнафти» й «Укртатнафти» було призначено Сергія Корецького.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти