У початок

«Укравтогаз» знову призупинив роботу низки своїх АГНКС

Найбільша в країні мережа АГНКС «Укравтогаз» знову призупинила роботу низки своїх станцій. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

«Інформуємо, що станом на 03.07.2022 р. було призупинено роботу наступних АГНКС ДП «Укравтогаз»: у містах Володимирі, Житомирі, Звенигородці, Івано-Франківську, АГНКС-4 у Львові й АГНКС-2 – в Одесі, а також станції в Олександрії, Сваляві, Хусті й Шостці», – йдеться у повідомленні.

Про факт відновлення роботи зазначених АГНКС компанія обіцяє поінформувати додатково, зазначаючи, що детальніше про режим роботи мережі АГНКС «Укравтогазу» можна довідатись на сайті компанії.

Як повідомляв enkorr, мережа АГНКС «Укравтогаз» через високі ціни й несприятливу кон'юнктуру на ринку з 1 лютого 2022 року припинила комерційну заправку автотранспорту на всіх своїх станціях.

Проте з початком літа почали працювати 32 заправних станції «Укравтогазу», а за якийсь час компанія планувала запустити ще 8 станцій.

Довідка enkorr

ДП «Укравтогаз» увійшло у нафтовий дивізіон «Нафтогазу». Мережа нараховує 90 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій, з яких 9 станом на початок повномасштабного вторгнення залишалося на непідконтрольних Україні територіях. Компанія охоплює третину ринку з продажу стисненого природного газу в Україні.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти