У початок

У вересні Туреччина імпортувала рекордний обсяг скрапленого газу

Згідно з даними турецького Інституту статистики, у вересні обсяги імпорту скрапленого газу в Туреччину збільшилися на 18%, до 417 тис. тонн, це найбільший показник за останні три роки.

Зростання імпорту відбулося за рахунок збільшення відвантажень LPG з Алжиру й США, які є найбільшими постачальниками продукту в Туреччину. Імпорт газу з Алжиру у вересні збільшився на 36%, до 177 тис. тонн, тоді як обсяги надходження американського продукту зросли на 40%, до 179 тис. тонн. При цьому імпорт газу з рф зменшився на 23%, до 38 тис. тонн.

За дев’ять місяців обсяги імпорту скрапленого газу в Туреччину збільшилися на 33% й становили 3,01 млн тонн. Зростання попиту на імпортний продукт було зумовлено зменшенням виробництва газу на турецьких НПЗ і збільшенням споживання в промисловому сегменті у першому півріччі, коли ціни на природний газ були на високому рівні.

Найбільшими постачальниками скрапленого газу в Туреччину були Алжир і США, на частку їхнього продукту припадає 2,23 млн тонн, або 74% обсягів імпорту. Третім за обсягами постачальником газу в Туреччину є росія, за дев’ять місяців постачання звідти становили 486 тис. тонн.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти