У початок

У серпні очікується збільшення обсягів американського ДП у Польщу

Протягом серпня в порти Польщі потрапить щонайменше 124 тис. тонн дизельного пального американського виробництва, свідчать дані Консалтингової групи «А-95». Перший танкер, що доставив 38 тис. тонн продукту для компанії Unimot, було розвантажено у Гдині 4 серпня.

Також раніше enkorr повідомляв, що 31 липня судно Elandra Fjord з партією продукту обсягом 48 тис. тонн вирушило з терміналу Motiva Port Arthur у напрямку Гданська. За останньою інформацією судно має доставити вантаж до берегів Польщі 23 серпня.

Ще один танкер під назвою Chios Star з партією 37 тис. тонн дизпального прямує до Польщі з терміналу International-Matex, що розташований у штаті Нью-Джерсі. Судно вирушило з нью-йоркської затоки 7 серпня й має прибути в Гдиню 23 серпня. Компанія Unimot повідомила enkorr, що є власником цього ресурсу.

Нагадаємо, у липні обсяги імпорту дизельного палива американського походження в Україну збільшилися у 2,4 раза – до 58,9 тис. тонн. Зростання постачань продукту з США, з одного, боку пов’язане зі збільшення обсягів його надходжень до портів Польщі з початку літа, а з іншого — зі зростаючою популярністю американського дизелю серед великих українських мереж АЗС.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти