У початок

Трейдери чекають на зниження запасів нафти в США

Комерційні запаси нафти у сховищах США на звітному тижні, ймовірно, знизилися порівняно з показником попереднього тижня. Такий прогноз аналітиків і трейдерів, опитаних Wall Street Journal.

Як у середньому вважають 11 аналітиків і трейдерів, запаси нафти у сховищах США на тижні 11-17 березня скоротилися на 1,5 млн барелів. Десять аналітиків прогнозують скорочення запасів, а ще один — їх збільшення. Оцінки варіюються від -3,5 млн барелів до +1,5 млн барелів.

Публікація щотижневого звіту Управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго США очікується у середу, о 14.30 за Грінвічем.

Запаси бензину, як у середньому очікують опитані аналітики, ймовірно, скоротилися на 1,4 млн барелів порівняно з попереднім тижнем. Оцінки варіюються від -3 млн барелів до +1,2 млн барелів. Запаси дистилятів, включаючи пічне й дизельне паливо, як у середньому припускають аналітики, на звітному тижні скоротилися на 1,3 млн барелів. Оцінки варіюються від -2,7 млн барелів до +1,5 млн барелів.

Завантаженість нафтопереробних потужностей у США на звітному тижні, як, імовірно, повідомить EIA, збільшилася на 0,7 процентного пункту, до 88,9%. Прогнози варіюються від -1,2 процентного пункту до +1,1 процентного пункту. Два аналітики не надали прогнозу за цим показником.

Дані Американського інституту нафти (API), що вийшли у вівторок, показали зростання запасів нафти на звітному тижні на 3,3 млн барелів і зниження запасів бензину і дизельного палива — на 1,1 млн барелів і 1,8 млн барелів відповідно, згідно з даними джерела.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти