У початок

Tesla змінила ціни на свої авто в США вчетверте за два місяці

Автовиробник Tesla змінив ціни на одну версію кожного зі своїх седанів Model 3 і кросоверів Model Y у США, що стало четвертим коригуванням цін із початку року. Про це з посиланням на  Reuters пише «ЕП».

Так, Tesla підвищила ціну на кросовер Model Y на $1 тис. — до $58,99 тис.. Компанія знизила ціну на задньопривідний седан Model 3, свою найдешевшу модель, на $500 — до $42,99 тис.. 

Обидва автомобілі дають право покупцям на отримання федеральних податкових пільг обсягом $7,500.

«У січні Tesla провела масштабне зниження цін на весь свій модельний ряд і на всіх своїх основних ринках. Відтоді компанія коригує ціни в режимі онлайн із частотою, яка є незвичною для галузі», — нагадує агентство.

Після нещодавніх змін версія Model Y, яка має вищу максимальну швидкість і нижчу підвіску, все ще коштує приблизно на 16% дешевше, ніж на початку січня, для американських клієнтів.

Ціни на дві інші версії Model 3 і Model Y, що продаються в США, у вівторок не змінилися.

Tesla підвищила ціну на Model Y Long Range на початку цього місяця на американському ринку після того, як уряд підняв верхню межу ціни на кросовери, які мають право на пільги з податку на прибуток.

Минулого місяця генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що замовлення на автомобілі приблизно вдвічі перевищили обсяги виробництва компанії в січні після першого раунду зниження цін.

Маск сказав, що високий попит спонукав компанію зробити перше невелике підвищення ціни на Model Y і що компанія зосередиться на ціні, щоб стимулювати попит, оскільки економіка рухається до того, що, на його думку, буде рецесією.

Глибоке зниження цін у січні викликало протести в Китаї з боку покупців автомобілів Tesla, які купили їх раніше і втратили можливість заощадити.

Деякі власники Tesla в США скаржилися, що зниження цін також знизило вартість перепродажу їхніх автомобілів.

Цьогорічне зниження цін Tesla відбулося після майже двох років, коли компанія підвищувала ціни, не встигаючи за попитом.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти