У початок

Tesla продає свої основні електромобілі зі знижкою $7,5 тис. у США

Автовиробник Tesla пропонує знижки обсягом $7 500 на електромобілі Model 3 і Model Y, що постачаються в США цього місяця. Про це пише Reuters із посиланням на інформацію на сайті компанії, передає «ЕП».

Агентство зазначає, що Tesla йде на такий крок на тлі побоювань, що компанія стикається з падінням попиту в міру уповільнення економіки і податкових пільг на електромобілі.

Нещодавно Tesla почала пропонувати безкоштовну зарядку на 10,000 миль (16,093 км) для електромобілів з постачанням у грудні.

Останню знижку було надано через кілька днів після того, як Міністерство фінансів США відклало обмеження на стимулювання електромобілів до березня, а це означає, що Tesla й інші електромобілі американського виробництва, ймовірно, тимчасово отримають право на повні кредити обсягом $7 500.

«Клієнти скасували свої замовлення і відклали покупки, поки нові кредити не вступлять в силу в січні, що негативно позначилося на попиті на Tesla.

Аналітики також побоюються, що зростання процентних ставок і суперечливе управління компанією Twitter Маском можуть завдати шкоди бренду і продажам Tesla», — додає Reuters.

«Той факт, що вони, схоже, знижують ціни, щоб збільшити обсяги постачань, не викликає довіри, особливо в той час, коли ми бачимо зростаючу конкуренцію», — сказав Крейг Ірвін, старший аналітик ROTH Capital Partners.

Tesla також пропонує кредит обсягом $5 000 в Канаді на автомобілі Model 3 і Model Y, доставлені до кінця року. Американський автовиробник також надав знижку обсягом 6 000 юанів ($860) на деякі моделі в Китаї до кінця 2022 року.

У жовтні Tesla заявила, що не досягне цільового показника постачань автомобілів цього року, але применшила занепокоєння з приводу попиту після того, як її дохід не дотягнув до оцінок Уолл-стріт.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти