У початок

США запровадили санкції за порушення обмежень цін на російську нафту

Міністерство фінансів США заявило 8 лютого, що наклало санкції на три організації, які базуються в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), і один танкер, зареєстрований Ліберією, за порушення ліміту ціни на російську нафту, встановленого коаліцією західних країн. Про це повідомляє Reuters.

Міністерство фінансів також заявило, що вжило заходів щодо заборони імпорту певних категорій алмазів, видобутих у росії. Це є ще одним кроком, спрямованим на те, щоб позбавити москву доходів після вторгнення в Україну 2022 року.

У заяві Міністерства фінансів зазначено, що воно наклало санкції на три компанії, що базуються в ОАЕ − Zeenit Supply and Trading DMCC, Talassa Shipping DMCC і Oil Tankers SCF Mgmt FZCO, а також на зареєстрований у Ліберії нафтовий танкер NS Leader.

Санкції заморожують будь-які американські активи тих, хто став мішенню, і загалом забороняють американцям мати з ними справу.

«Сьогоднішні дії проти суден, які порушують ліміт цін на російську нафту, мають служити постійним попередженням про те, що ми можемо і будемо примушувати не порушувати ліміт», − сказав Браян Нельсон, заступник міністра фінансів із питань тероризму і фінансової розвідки.

Ціновий ліміт, запроваджений у грудні 2022 року країнами G-7, Європейським Союзом і Австралією, забороняє використання західних морських послуг, таких як страхування, маркування і транспортування, коли танкери перевозять російську нафту ціною $60 або вище за барель.

Обмеження є частиною західних санкцій, спрямованих на зменшення можливостей росії фінансувати війну в Україні, зберігаючи при цьому належне постачання нафтових ринків. росії довелося інвестувати в примарний флот застарілих танкерів і відправляти нафту таким споживачам, як Індія і Китай, набагато далі, ніж традиційним клієнтам у Європі. Представники казначейства кажуть, що ці витрати зменшують доходи москви, які вона може використати для війни.

З жовтня минулого року Сполучені Штати наклали санкції на майже 27 танкерів за транспортування російської нафти вартістю понад $60 за допомогою західних морських перевезень.

Прийняті в грудні рішення на виконання зобов’язань G7 забороняють імпорт непромислових алмазів російського походження вагою 1 карат або більше, ювелірних виробів із діамантами і несортованих діамантів, починаючи з 1 березня, а також імпорт видобутих в Росії непромислових алмазів вагою 0,5 карата або більше з 1 вересня.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти