У початок

Shell скоротила виробництво на німецькому НПЗ через падіння рівня води у Рейні

Англо-голландська Shell оголосила про скорочення виробництва на нафтопереробному заводі (НПЗ) Rhineland у Німеччині через падіння рівня води в річці Рейн, йдеться в заяві компанії.

«Через низький рівень води в Рейні ми скоротили потужності Shell Energy і Chemicals Park Rhineland. Ситуація із запасами складна, але за нею уважно стежать», — цитує агентство Reuters заяву Shell.

Rheinland розташовано в Кельні і забезпечує близько 10% потреби Німеччини в дизелі й бензині, 10% потреби в мазуті й 15% гасу для хімічної промисловості. За даними сайту Shell, Rheinland може переробляти 17 мільйонів тонн нафти на рік і є найбільшим НПЗ у Німеччині.

Агентство зазначає, що компанія не вказала, до якого рівня було скорочено виробництво.

Рівень води в річках Німеччини, зокрема в таких великих водних магістралях, як Ельба і Рейн, критично впав минулого тижня через суху спекотну погоду. Судноплавство обмежене, нині легкі баржі ходять лише окремими ділянками Рейну.

Як повідомив у середу телеканал Welt, ціни на бензин і дизпальне у ФРН оновили зростання через фактичну зупинку водного транспорту.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти