У початок

СБУ заарештувала активів «газпрому», «роснєфті» й «росатому» на понад 2 млрд грн

За матеріалами Служби безпеки України накладено арешт на корпоративні права і нерухоме майно 11 підприємств, кінцевими бенефіціарами яких є російські державні корпорації  «нєфтяная компания «роснєфть», «росатом» і «ПАО «газпром», повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що під час оперативно-слідчих дій встановлено, що частина прибутку цих підприємств ішла на підготовку і ведення агресивної війни рф проти України, а також на фінансування діяльності диверсійно-розвідувальних груп.

Орієнтовна сукупна вартість арештованих судом корпоративних прав перевищує 2,1 млрд гривень. Також накладено арешт на 46 об’єктів нерухомого майна, що є у їхній власності.

«Завдяки своєчасному арешту цих активів вдалося заблокувати спроби фактичних власників «переписати» їх на підставних осіб, щоб зберегти контроль над ними», — йдеться у повідомлені.

СБУ продовжує досліджувати всі обставини діяльності цих підприємств у межах кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст. 113 (диверсія) та ч.1 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування і ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти