У початок

Саудівська Аравія продовжить скорочення видобутку нафти на 1 млн б/д до кінця року

Саудівська Аравія продовжить добровільне скорочення видобутку нафти на 1 млн б/д до кінця 2023 року. Про це йдеться у повідомленні державного агентства королівства з посиланням на офіційне джерело у Міністерстві енергетики, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Фактичний рівень нафтовиробництва в Саудівській Аравії до кінця поточного року очікується на рівні 9 млн б/д, наголошується в повідомленні.

«Добровільне рішення про скорочення видобутку нафти переглядатиметься щомісяця з можливістю скорочення або збільшення виробництва», — йдеться у повідомленні.

Це скорочення є доповненням до оголошеного у квітні обмеження видобутку на 500 тис. б/д, яке триватиме до кінця 2024 року.

Зі слів співрозмовника держагентства королівства, ці кроки покликані посилити запобіжні заходи, що вживаються ОПЕК+ з метою підтримки стабільності й балансу на нафтових ринках.

Міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бен Сальман оголосив про додаткове добровільне скорочення видобутку на 1 млн б/д за підсумками міністерської зустрічі ОПЕК+ у червні, назвавши його «саудівською цукеркою» (lollipop). Ще тоді він наголосив, що цей захід може тривати і в перспективі.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти