У початок

ЄС за час війни в Україні заплатив рф за енергоносії 37 мільярдів євро – Подоляк

Євросоюз за 40 днів повномасштабної війни в Україні заплатив рф за енергоносії 37 млрд євро. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Telegram, пише «Бізнес.Цензор».

«37 млрд євро для рф за енергоносії протягом перших 40 днів смертоносної війни в Україні. Такий, на жаль, обсяг участі європейських партнерів у співфінансуванні війни», – зазначив він.

Також він додав, що Україна не має такого обсягу озброєнь, як країна-агресор, але «кожного дня росіяни отримують прямі об'ємні платежі від європейців для фінансування додаткових поставок ракет і снарядів на поля бою».

«Така позиція партнерів поряд із недопрацьованими санкціями (немає реального відключення від SWIFT ключових російських банків, немає тотального арешту майна членів керівної партії «єдина росія», немає прямого й непрямого ембарго на енергоносії) стимулює росіян до розширення воєнних дій, до більш масового знищення українців, остаточної відмови від незастосування важкої зброї проти мирних громадян, на окопування й перехід до війни на тривале виживання. Навіщо все-таки Європа продовжує фінансувати росіян?» – запитує Подоляк.

Раніше голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що з початку повномасштабного вторгення в Україну ЄС заплатив росії вже 35 млрд євро за імпорт енергоносіїв.

 

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти