У початок

ЄС пропонує накласти санкції на «cовкомфлот», щоб обмежити доходи росії

Згідно з документом, з яким ознайомилося Bloomberg, Європейський Союз пропонує запровадити санкції проти російського нафтотранспортного гіганта ПАТ «совкомфлот», щоб обмежити можливості кремля фінансувати свою війну проти України.

Державний «совкомфлот», найбільша судноплавна компанія в росії, був однією з ключових компаній, що допомагають транспортувати російську нафту на тлі обмежень, накладених на країну Заходом після її повномасштабного вторгнення в Україну 2022 року. Компанія також надає послуги з розвідки й морського транспортування скрапленого газу.

У відповідь на розв’язану росією повномасштабну війну в Україні «Велика сімка» промислово розвинутих країн встановила ціновий ліміт на експорт російської нафти й нафтопродуктів, щоб обмежити доступ країни-агресора до західних транспортних і страхових послуг. москва пристосувалася до обмежень, включаючи заборону Європейського Союзу на імпорт російської нафти, використовуючи величезний «тіньовий» флот танкерів і продаючи свою нафту азійським клієнтам.

Європейська пропозиція послідувала за рішенням США на початку цього року накласти санкції на «совкомфлот» і 14 танкерів сирої нафти, які були визнані пов'язаними з компанією в спробі скоротити продажі нафти. Для можливих санкцій ЄС потрібна підтримка всіх держав-членів, і план може змінитися на цей час.

Європейський Союз також пропонує накласти санкції на 13 суден, залучених до перевезення товарів і технологій, що використовуються в секторі оборони й безпеки, а також у транспортуванні нафти і нафтопродуктів або сприянні розширенню енергетичного сектору росії.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти