У початок

Розлив нафти в Мексиканській затоці вплинув на кількох виробників

Офіційні особи США заявили, що сім енергетичних компаній постраждали від викиду нафти поблизу системи трубопроводів Main Pass Oil Gathering Co (MPOG) у Мексиканській затоці, у результаті якої, за оцінками експертів, було викинуто понад мільйон галонів сирої нафти.

Трубопровід завдовжки 67 миль було закрито MPOG 16 листопада вранці після того, як сиру нафту було помічено приблизно за 19 миль від узбережжя дельти річки Міссісіпі, поблизу району Плакмайнс, на південний схід від Нового Орлеана.

«Сім виробників постраждали, і ці виробники наразі закриті», — сказав під час прес-брифінгу Брайан Домангу з Бюро безпеки і захисту навколишнього середовища.

Офіційні особи заявили, що тривають розслідування й обстеження, щоб визначити джерело викиду, але додали, що наразі не було повідомлень про травми чи зіткнення з береговою лінією.

Зі слів офіційних осіб, судна не постраждали, і водний шлях залишається відкритим для всіх комерційних і рекреаційних суден.

Хоча точний обсяг скинутої нафти невідомий, берегова охорона, яка керувала очищенням, сказала, що за початковими розрахунками обсяг витоку становив 1,1 млн галонів, або 26 190 барелів.

«Ми не кажемо, що це була точна кількість. Ми не будемо знати точну кількість нафти, яка потрапила в Мексиканську затоку, доки не знайдемо джерело», — сказала капітан Келлі Деннінг, заступник командира сектору Новий Орлеан.

Чиновники також зазначили, що ще не встановлено, чи несе відповідальність за розлив компанія Third Coast Infrastructure, якій належить MPOG.

«Вони є підозрюваною відповідальною стороною, але ми не дізнаємося, доки не знайдемо джерело, тому продовжуємо називати їх відповідальною стороною», — сказала Деннінг.

Talos, W&T Offshore, Occidental і австралійська Byron Energy, які працюють у цьому районі, не відповіли на запит Reuters із проханням про коментар щодо розливу.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти