У початок

Іран з Венесуелою домовилися посилити співпрацю у нафтогазовій сфері

Іран і Венесуела досягли угоди про нарощування співробітництва у нафтогазовій сфері, включаючи спільний розвиток родовищ нафти й газу. Про це з посиланням на недільне повідомлення «Тасним» пише «Інтерфакс-Україна».

Під час візиту в Каракас міністр нафти Ірану Джавад Оджі й віце-президент Венесуели Делсі Родрігес підписали цілу низку відповідних документів, включаючи меморандум про взаєморозуміння.

Також сторони домовилися працювати разом над модернізацією й реконструкцією венесуельських нафтопереробних і нафтохімічних комплексів за участю технічної й інженерно-конструкторської допомоги Ірану з метою максимально наростити потужності цих підприємств.

Крім того, Тегеран і Каракас мають намір співпрацювати при експорті нафти, газового конденсату та побічних продуктів нафтовидобутку.

У червні 2022 року під час візиту венесуельського президента Ніколаса Мадуро в Іран Тегеран і Каракас оголосили про розрахований на 20 років план співпраці в галузі нафти, нафтопереробки, нафтохімії, а також оборони, туризму, культури і сільського господарства.

Друкувати

Коментарі

Увійдіть щоб мати можливість лишати коментарі

Увійти